Poslední aktuality

Nejbližší události

Fotogalerie

Jste spokojeni se službami poskytovanými v IC?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Hotel Vysočina a obchody na náměstí

Program Mlýnice a mlýnu Poštolka

Kdy: 28.5.2017 17:00 – 9.7.2017 19:30
Kde: Mlýn Poštolka
Adresa: Víska u Chotěboře  mapa 

28. května „Muzikorelaxace s Janem Lackovičem“

Přijďte si zklidnit mysl a relaxovat za zvuku šamanského bubnu, deštné hole, indického harmonia, tibetských mís a dalších orientálních hudebních nástrojů v doprovodu alikvotního zpěvu. S sebou – karimatku, deku nebo spacák, polštářek. Setkání v Mlýnici od 17:00 hod. do 19:30 hod.,  muzikorelaxace cca 60 minut, vstupné 200,- Kč.

  1. června „Cestopisné povídání s Nikolajem – Indie a hora Arunačála

Nikolaj Georgiev procestoval kus světa a je ochoten se s námi podělit o své zážitky a dojmy ze světa, z pobytů v Ašrámu, nebo v pralese v Peru.Tentokrát bude povídat o Indi.

Setkání v Mlýnici od 17:00 hod. do 19:30 hod, vstupné 200,- Kč.

  1. června „Kundalini jóga s Magdou Vojtěchovou“

Magda se k józe dostala před mnoha lety při studiu VŠ a věnuje, či spíše řečeno, učí ji dodnes. Zájemcům by Magda ráda prezentovala dechové cvičení, kundalini jógu a řízenou relaxaci v praxi s možností vyzkoušet si i něco nového.

S sebou – karimatku, deku. Setkání v Mlýnici od 17:00 hod. do 19:30 hod, vstupné 200,- Kč.

  1. června až 25. června 2017 „Lidské typy a Ayurveda s praktickou ukázkou  pohybových aktivit pro jednotlivé typy“ (Iva Georgievová). Pokud poznáme, co jsme momentálně za typ, zlepšíme svůj život a vztahy, které žijeme.
  2. červen „Vrozený typ a získaný typ“
  3. červen „Náš typ a psychická odolnost a vitalita“

Ukázku pohybových aktivit povede  Dana Manoušková.

Více podrobností naleznete na www.ivaveda.eu a na tento seminář je potřeba se přihlásit.

  1. července „ Můj život s batohem“ cestopisné povídání s Baruškou Havlíčkovou o Islandu

O sobě říká – moje cesty započaly na podzim roku 1989 a dodnes mne nepřestává překvapovat  jak důvtipně vedou. Ať jsou jakkoliv dlouhé, jakkoliv náročné – nikdy na nich nejsem sama.

Důvodem většiny mých cest bylo poznání – kultury, náboženství, přírody a především sebe sama. Kdysi bych bývala jela třeba na kraj světa, abych poznala kdo jsem a jaký smysl má můj život. Dnes ale vím, že i ta zdánlivě nejkratší cesta nám může dát nahlédnout dál, než jsme schopni vidět. Setkání v Mlýnici od 17:00 hod. do 19:30 hod, vstupné 200,- Kč.