Poslední aktuality

Nejbližší události

Fotogalerie

Jste spokojeni se službami poskytovanými v IC?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Kašna na náměstí

Rammstein in Amerika

Kdy: 13.1.2017 19:00
Kde: kino Chotěboř

Madison Square Garden, New York – legendární hala uprostřed Manhattanu, domácí hala New York Rangers,
Knights a nejvíce prestižní koncertní hala světa. Za pouhých 20 min. byl koncert Rammstein v Madison Square Garden, New York vyprodán. Když začala show, stál Till Lindemann před 18.000 New Yorčany a zpíval: „Auf dem Lande, aufdem Meer lauert das Verderben / Die Kreatur muss sterben.“
V jeden jediný den, jeden jediný večer může celá ČR v kinech sledovat cestu šesti obyčejných kluků z DDR až na vrchol světového showbusinessu, nahlédnout do jejich osobních životů, do zákulisí obrovského podniku Rammstein v unikátním dokumentu režiséra Hannese Rossacherse. Může sledovat, co o kapele Rammstein říkají Chad Smith, Moby, CJ Ramone, Steven Tyler z Aerosmith, Iggy Pop, Gene Simmons z KISS, Marilyn Manson, Melissa Auf der Maur, Scott Ian z Anthrax nebo herec Kiefer Sutherland a mnozí další. Uvidíte RAMMSTEIN IN AMERIKA – velký film o kapele RAMMSTEIN a o tom, jak si podmanili kontinent na druhém břehu Atlantiku.
A jako vrchol večera můžete zažít údajně nejlepší koncert kapely RAMMSTEIN vůbec – koncert z Madison Square Garden v New Yorku.
Vítejte u RAMMSTEIN, vítejte IN AMERIKA
Večer RAMMSTEIN IN AMERIKA obsahuje:
dokument o kapele RAMMSTEIN IN AMERIKA122 min. a koncert LIVE FROM MADISON SQUARE GARDEN 101 min.
POUZE 13.01.2017 / 160,- Kč

rammstein_plakat